MLV

Lehká airbagová vesta vyvinutá pro každodenní ježdění na silnici i mimo ni.

K dispozici ve 2 velikostech a 13 barvách z toho 3 reflexní verze pro Vaši maximální ochranu od japonské společnosti Hit-Air.

RS-1 Airbag vest

Na silnici nyní bezpečněji

Tato airbagová vesta perfektně padne na jakoukoliv postavu díky dvěma dodávaným velikostem a stahovacím popruhům. Je nositelná přes jakékoliv oblečení. Pro maximalní ochranu na silnici doporučujeme reflexní verze. Svoji bezpečnost můžete ještě zvýšit díky dodávaným volitelným pádovým chráničům na hrudník a boky.

Komentáře těch co již vyzkoušeli

Jiří Jenč
Praha

Když jsem rozbalil všechny krabičky k narozeninám, našel jsem v jedné tuhle skvělou vestu. Mé prvotní obavy o komplikace s nošením velmi rychle opadly a dnes si to bez vesty už nedovedu ani představit.

Zorka Horká
Pardubice

Po 12.000 km po celé Evropě a jednoho pádu, kdy mi vesta zachránila zdraví, si už jízdu bez ní nedovedu představit. Na bundu skvěle pasuje, nikde neplápolá a nezavází. Pro matku která je sama s dítětem a věnuje se přes 20 let dvěma kolům má pro mě možnost jezdit v této vestě mnohem hlubší význam.

Jan Jelínek
Lety u Prahy

Musím říct, že jsem s vestou nadmíru spokojený. Vesta má pěkný design, je lehoučká a prakticky o ní při jízdě nevím. Dnes už si neumím představit, že sednu na motorku a nevezmu si jí. Mám s ní věčí pocit bezpečí, je to asi stejné jako sednout do auta a nepřipoutat se ...

Velikosti

Velikost M

EU velikost: S - XL

Výška: 160 - 175 cm

Hrudník: 86 - 105 cm

Pas: 72 - 90 cm

Velikost L

EU velikost: XL - 3XL

Výška: 175 - 195 cm

Hrudník: 105 - 125 cm

Pas: 90 - 110 cm

Volitelně

Rozšiřující hrudní popruh

t-shirt

Cena a varianty

Vyberte si vestu dle Vaší velikosti a preferované barvy

  • 12 890 Kč

V ceně je zahrnuta vesta, CO2 bombička, kabel pro uchycení k motocyklu

přejít do obchodu

Příslušenství

Zapůjčení vesty na cestu

Checete si vestu vyzkoušet nebo jste občasný jezdec, vestu Vám půjčíme!
Podrobné informace naleznete zde

Vlastnosti

Plně nastavitelná velikost

Vestu perfektně přizpůsobíte Vašemu tělu díky dvěma velikostem a stahovacím popruhům.

Airbag

Při aktivaci dojde k nafouknutí airbagu během 100 ms, plné pevnosti dosahuje maximálně do 0.25s. Airbag poskytuje zvýšenou ochranu krku, páteři, klíčním kostem, zádům, hrudníku a bedrům.

Bezpečnost bez hranic

Mimo výběru z pěti dostupných barev je možné zakoupit vesty ve dvou reflexních verzích. Je už jen na Vás jestli si vyberete reflexní textilii lumidex nebo zářivě žlutou s reflexními pásky.

Uchycení k motocyklu

Spouštěcí mechanismus vesty na hrudníku je spojen s motocyklem pružným ocelovým lankem umožňujícím jezdci neomezený pohyb během jízdy. Lanko se uchytává k rámu motocyklu pod sedlem.

Doplňkové chrániče

K vestě je možné přikoupit hrudní, boční a zádové protektory, které ještě více zvýší úroveň Vaší ochrany v okamžiku pádu nebo kontaktu s částmi motocyklu jako jsou řidítka, nádrž, atd.

Moderní materiály a nízká hmotnost

Vesta je vyrobena z Polyesteru 600D, nylonových popruhů a polyesterové síťoviny. Na reflexní verze je použitý materiál LUMIDEX. Airbag je vyrobený z polyuretanu.
Hmotnost vesty je 1150g, CO2 cartridge 270g.

Ověřeno motorkáři

Na okruhu i silnici

Nejlepší investice

Hned po dobrých gumách

Žádný zajíc v pytli

Otestujte než zakoupíte

Partneři

logo
logo
logo

Kontaktujte nás

Máte dotaz, připomínku, neváhejte nás kontaktovat!

;